Náš profil

Připravujeme obsah takový, jako bychom ho sami chtěli číst. Protože podle nás neplatí, že dlouhé texty lidé nečtou, píšeme dlouhé texty.

Rozhovory, reportáže, lifestyle. To nás zajímá. Nevydáváme noviny o architektuře, od toho jsou tu jiní. Nejsme zpravodajský web. Jsme PROPERTYWEB, tedy platforma soustředěná na realitní trh, právo a nemovitosti, hlavně tu české. Patříme do rodiny LEADMACHINE, stejně jako náš ARCHIZOOM, magazín o architektuře.

Proč platforma?

Nejen články, videa a další redakční a fotografický obsah. Jsme také marketingová agentura, která pracuje pro firmy. Architekty, výrobce a dodavatele různými způsoby propojujeme s developery. Děláme to od roku 2000, a tak má ARCHIZOOM mnohem širší zásah, než jsou rubriky a články.
Umíme postavit marketingovou kampaň na míru, navrhnout, zprodukovat a vydat krásný katalog, nebo uspořádat výstavu. Rozumíme obchodu a nepovažujeme ho za nic, co by s architekturou nesouviselo. Naopak. Pokud vás zajímá, co vše jsme úspěšně realizovali, projděte si naše reference.

Jak můžete využít PROPERTYWEB pro svoji prezentaci

– připravíme a publikujeme pro vás článek na míru: rozhovor, reportáž nebo sérii článků
– vymyslíme a natočíme podcast nebo sérii videí
– zajistíme jeho distribuci pomocí mnoha kanálů: od newsletteru (8 000 adres z oblasti real estate), PPC kampaní, ale i cíleného telemarketingu

Jak PROPERTYWEB funguje

– vytvoříme kvalitní redakční obsah, který můžete využít kromě stránek PROPERTYWEB nebo ARCHIZOOM i pro svou další komunikaci
– získáte perfektní videa nebo fotografie od našich kameramanů a fotografů
– každý článek obsahuje zpětné odkazy na váš web: zvyšujete tak SEO z kvalitního zdroje
– kampaň na našich sociálních sítích
– kromě toho můžete využít i reklamní bannery

Náš příběh

Dlouhá léta se pohybujeme jako editoři, redaktoři a producenti v oblasti realitního trhu. Píšeme, fotíme, pořádáme výstavy. Od roku 2017 jsme nejen o architektuře, ale i marketingu a spoustě věcí okolo začali psát vlastní blog, nazvaný IDEAMAG.

Po dvou letech, několika stovkách článků a ohlasu, který nás motivoval jít dál, jsme si řekli, že kvalitní obsah, a to nejen v architektuře, interiérovém designu, ale i dalších kreativních oborech zajímá hodně lidí.
V našem případě jich byly a jsou tisíce. A to není úplně málo. Takže jsme nejprve zazoomovali na oblast architektury a vznikl ARCHIZOOM. Projekt, který zrál od roku 2017, jsme spustili na sklonku roku 2019. Dalším do naší “rodiny” je PROPERTYWEB.

Kontakt pro Vás

redakce@propertyweb.cz
Tel. +420 777 572 476

NAHORU